אחריות תאגידית ואחריות חברתית

אחריות תאגידית הוא מושג שטומן בחובו את כל הנושאים המשתייכים לתפיסה חברתית תאגידית (Corporate Social Responsibility), ובא להמחיש את האופן שבו הארגון מביא בחשבון בהתנהלותו היומיומית הוגנות, חדשנות חברתית, שיקולים חברתיים או סביבתיים, כלכליים ואתיים בדרך להצלחה וקיימות לטווח ארוך.

 

אחת המגמות החיוביות ביותר שנרשמות בעולם העסקים הבין לאומי בשנים האחרונות היא אחריות תאגידית, שרותמת אליה את כל דרגי הניהול והעובדים בחברה או בארגון.

 

כשאתם מחפשים עמותה כדי להוציא אל הפועל אחריות תאגידית, אחריות חברתית ותרומה לחברה - אתם מבקשים לדעת, מעל לכל ספק, שבחרתם נכון. אחד הפנים של אחריות תאגידית היא תרומה לעמותות ומוסדות, ולקיחת אחריות חברתית על הנעשה בסביבתו החברתית של התאגיד.

כשאתם בוחרים לממש אחריות תאגידית דרך עמותת גשר אל הנוער, אתם בוחרים להשקיע בחייהם של דור המחר של המשק הישראלי. בתמורה להשקעה שלכם, אנחנו מגלים בפניכם התנהלות בהירה ושקיפות מלאה, להישגים מוכחים ותוצאות גבוהות במיוחד, בקרב בני הנוער שמוצאים בית חם במסגרת פעילות העמותה ומוסדותיה.

 

איננו מתפשרים על דרישות המשמעת והקריטריונים הנוקשים לקבלה, ואלה הגורמים לשינוי משמעותי וארוך טווח בחיי הנוער שמגיע אלינו.

כשאנחנו חושבים על שינוי חברתי אמתי, שינוי שמוליד ומייצר מציאות חברתית, כלכלית ותעסוקתית יציבה יותר, ומקטין את מעגל העוני - אנחנו מתחילים את פעולתנו מנקודת המוצא הרגישה ביותר בחברה, בני הנוער שחיים בסיכון מיידי לעצמם ולסביבתם.

 

אותם בני נוער בעלי פוטנציאל אמתי, שנסיבות חיים לא פשוטות הובילו אותם אל דרך רצופת אתגרים ומכשולים.

 

עמותת גשר אל הנוער מאפשרת לאותם בני נוער להשיב את מהלך חייהם למסלול פרודוקטיבי ומעצים, ולבחור לקחת אחריות על עתידם.  

אחריות תאגידית ואחריות חברתית עם עמותת גשר אל הנוער 

אחריות חברתית היא תאוריה מוסרית לפיה לכל אדם או ארגון יש מחויבות להיטיב עם החברה והסביבה בכללותה.

 

האחריות החברתית עוסקת לרוב בשמירה על איזון בין התפתחות כלכלית במובנה החומרי, לבין רווחת החברה והסביבה.

מתוך ויקיפדיה

@ כל הזכויות שמורות לעמותה "גשר אל הנוער"       

  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • c-facebook

התוכן נכתב בלשון זכר לשם רצף הקריאה בלבד, הפניה היא לנשים וגברים כאחד ואין בכוונתנו להפלות או לפגוע.