דיווח שוטף לתורמים

אנו גאים: 

עמותת גשר אל הנוער העוזרת לנוער בסיכון מציגה בגאווה אישור ניהול תקין מטעם רשות התאגידים ורשם העמותות, ומתנהלת בצורה שקופה לחלוטין. כל מסמכי העמותה מופיעים באתר העמותה וגלויים לכל דורש. כמו כן אנו גאים בזאת שהעמותה עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות

 

דיווח שוטף: 

התורמים שלנו מעודכנים באופן קבוע באשר לפעילות העמותה, עמידה ביעדים ובמדדי ההצלחה שהוגדרו, דוחות כספיים, תקציב והתנהלות שוטפת באמצעות ניוזלטר חודשי. באפשרות התורמים גם לבחור לקבל דו"ח "אימוץ נער/ה" מדיי חודש באשר לתפקודו והתקדמותו של הנער/ה אותו בחרו לאמץ בתרומה.

 

כל תרומה לעמותת גשר אל הנוער הינה תרומה מוכרת לפי סעיף 46א, לפקודת מס הכנסה.

 

הצגת מדדי הצלחה: 

מדיי שנה, אנחנו שמחים להציג בפני התורמים שלנו דו"ח IMPACT המתאר את מדדי הצלחה גבוהים במיוחד, עליהם אנחנו עמלים באינטנסיביות – מחד באמצעות חיבוק, תמיכה ואהבה אך לא פחות על ידי דרישות גבוהות במיוחד מבני הנוער, משמעת ועמידה בתנאים ונהלים מאתגרים באשר לתפקודם בבית החם ובבתי הספר.

 

90% מבוגרי גשר אל הנוער סיימו את לימודיהם בבית ספר תיכון, וזכאים לתעודת בגרות; 95% מהבוגרים שלנו השתלבו במעגל העבודה, והפכו לפרטים יצרניים ומועילים לחברה ולכלכלה הישראלית; 81% מבוגרי עמותת גשר אל הנוער התגייסו לשירות צבאי ו- 14% נוספים התגייסו לשירות הלאומי האזרחי - סך הכל 95% מהבוגרים שלנו מצאו את עצמם תורמים לחברה במסגרת המקובלת יחד עם שאר בני גילם; 31% מהבוגרים שלנו המשיכו ללימודים אקדמיים גבוהים או ללימודי תעודה, ובונים לעצמם עתיד מקצועי יציב ומחושב.

 

לאן התרומה שלכם הולכת? כשאתם תורמים לעמותת גשר אל הנוער, אתם יודעים שההשקעה שלכם מופנית אל המקום אליו התכוונתם שהיא תגיע.

 

התרומה שלכם מאפשרת לנו להושיט יד אל בני הנוער שחיים בסיכון, לסייע להם להפוך את מהלך חייהם, ולהבין שגורלם נמצא בידיהם ותלוי בבחירות שהם בוחרים לעשות.

 

הקשר עם הבוגרים שלנו לא ניתק גם לאחר סיום תקופתם בבית החם. תורמי העמותה יכולים להתעדכן באשר להתקדמות בני הנוער בחייהם הבוגרים. ארגון בוגרי עמותת גשר אל הנוער הוקם כדי לחזק את הזיקה בין העמותה לבוגריה, על ידי פעילויות משותפות, עדכון הבוגרים והבוגרות בנעשה בעמותה, כנסים, אירועים ומפגשים חברתיים להם מוזמנים גם תורמי העמותה, והזדמנויות לפיתוח אישי, לימודי ומקצועי.

 

הבוגרות והבוגרים שלנו הופכים שגרירים ושותפים בטיפוח שמה ובקידום הישגיה של העמותה, בכל קהילה בה הם משתלבים.

דיווח שוטף לתורמים ו- 100% שקיפות זה הייחוד שלנו!

 

אתה התורם חשוב לנו, בלעדיך לא נוכל להתקיים לכן מתוך כבוד וניסיון רב החלטנו לתת לך על בסיס שוטף וקבוע דו"חות כספיים, מדדי הצלחה ודיווחים על פעילויות הנעשות בעמותה לעזרת הנערים. 

 

כל החומר נמצא כאן במסמכי העמותה בדוחו"ת כספיים ותקציב, ובמדדי הצלחה.

 

אם יש לך שאלה בכל דבר ועניין אל תהסס -צור קשר עכשיו!   

-אמץ נער זה הכי אחי!

@ כל הזכויות שמורות לעמותה "גשר אל הנוער"       

  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • c-facebook

התוכן נכתב בלשון זכר לשם רצף הקריאה בלבד, הפניה היא לנשים וגברים כאחד ואין בכוונתנו להפלות או לפגוע.