תרומות לנוער בסיכון

 

מה משותף ליזמים, פרופסורים ומדענים, אנשי רפואה, רוח, ספורט ותרבות?

לכולם היה לפחות אדם אחד שהאמין בהם, שהם מסוגלים, טובים ויכולים. עמותת גשר אל הנוער מאמינה, בלב שלם, ביכולות של בני הנוער שמוגדרים נוער בסיכון, ומקפידה להעניק סיכוי שווה לבני נוער בעלי פוטנציאל, שמוכנים ליצור לעצמם עתיד מזהיר.

כשאתם תורמים לנוער בסיכון דרך עמותת גשר אל הנוער אתם יודעים בדיוק, בכל שלב, לאן הולכת התרומה שלכם - ובאיזה אופן היא מצילה את חייהם של בני הנוער.

 

אנחנו פועלים תמיד מתוך שקיפות מלאה מול התורמים שלנו. בשל קריטריונים נוקשים במיוחד של משמעת ודרישות גבוהות מבני הנוער, ונושאים בגאווה אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בשיקום חייהם, אחוזי גיוס מרשימים לצבא והמשך ללימודים אקדמיים, קריירה מקצועית ותרומה פעילה ובריאה לחברה.

כשאתם בוחרים לתרום לנוער בסיכון אתם מעניקים למקבל התרומה תקווה חדשה לעתיד טוב יותר, ליציאה מעגל העוני והמצוקה אליו הוא נקלע, לרוב בעל כורחו.

בתרומתכם לעמותת גשר אל הנוער אתם מאפשרים לאותם בני נוער לצבוע את עתידם בצבעים חיים, ברורים ובהירים יותר, עם אמונה בעצמם, ביכולות שלהם ובכוחם - ועם כלים שימושיים ויעילים לבניית חיים יציבים ופרודוקטיביים בחברה.

 

כל אדם זקוק לבסיס איתן של מישהו שמאמין בו, שמעצים אותו ומאפשר לו לחלום ולהעיז להגשים את החלומות שלו. לבני הנוער שחיים בסיכון לרוב אין בסיס שכזה, והבית החם של עמותת גשר אל הנוער מספק להם את הקרקע היציבה עליה הם יכולים לפרוח.

בעזרת התרומה שלכם אנחנו יכולים להרחיב את הפעילות שלנו, לפתוח עוד מרכזי בית חם שתומכים בבני הנוער, לאתר בני נוער שנמצאים בסכנת נשירה ממסגרות החינוך ולסייע להם להשיב את מהלך חייהם למסלול.

 

לכל אדם מגיע מישהו שמאמין בו, כשאתם מאמצים נער או נערה בעמותת גשר אל הנוער - אתם מעניקים להם את הביטחון בעצמם ובעתיד שהם מסוגלים לבנות וליצור!

עוני, רעב, קשיי הסתגלות, קשיים בלימודים ועוד בעיות חברתיות ונפשיות, אנחנו ואתם התורמים כאן כדי להפסיק את זה, אנחנו ואתם כאן כדי לעזור!

@ כל הזכויות שמורות לעמותה "גשר אל הנוער"       

  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • c-facebook

התוכן נכתב בלשון זכר לשם רצף הקריאה בלבד, הפניה היא לנשים וגברים כאחד ואין בכוונתנו להפלות או לפגוע.