ילדים ונערים עוברים מסביבה מקפחת אל "בתים חמים" של העמותה, שם נוסף לפעולות, במסגרת הבית החם, הלא פורמאליות וללימודים הסדירים בבית הספר, מופעלות תוכניות טיפוח מיוחדות מסוגים שונים כמו: חוגים וטיולים במטרה לאפשר לנערים מיצוי טוב יותר של יכולתם. 

ילדים בסיכון עוברים מסביבה מקפחת אל הבתים החמים של העמותה

כל ילד זקוק לחום, אהבה, הבנה וחיבוק. כל ילד מבקש לעצמו בסיס יציב ובטוח, מקום רגוע שיהיה רק שלו, שיאמין בו, ויספק לו קרקע יציבה ובטוחה לגלות את הכוחות והיכולות שלו.

 

יש ילדים, שמה שנדמה לנו אלמנטרי וטבעי, בשבילם לא קיים. עמותת "גשר אל הנוער" מאפשרת לילדים בסיכון לקבל גם את החיבוק החם, המקבל והמכיל הזה, במסגרת הבתים החמים אותם אנחנו מנהלים ומתחזקים.

אתם מוזמנים לעזור לנו להמשיך להציל חיים של ילדים בסיכון, ולסייע להם למצוא בעצמם את הכוח להפוך להיות פרטים בוגרים, יצרניים ומועילים לחברה ולעצמם!

כשאתם מאמצים ילד על ידי תרומה לעמותת גשר אל הנוער, אתם יודעים בכל זמן נתון באיזה אופן ההשקעה שלכם בחיים שלו באה לידי ביטוי.

אנחנו מקפידים על שקיפות מלאה בפני התורמים שלנו, על דיווחים שוטפים ודוחות בהירים על התנהלות העמותה וההישגים בחיי הילדים והנערים - כדי שתדעו, בביטחון, שתרמתם במקום הנכון.

 

בעמותת גשר אל הנוער אנחנו מאמינים בטוב שיש בכל אדם. אנחנו רואים את המציאות העגומה אליה נקלעים לעתים ילדים משלל סיבות שאינן תלויות בהם, ונסיבות החיים המאוד מאתגרות שמובילות אותם לתנאי סיכון מתמיד בחייהם.

בישראל ישנם למעלה מ- 350,000 ילדים ונוער בסיכון, כ- 10,000 צעירות וצעירים בכל רחבי הארץ הוצאו מבתיהם.

 

חלקם איבדו כל קשר עם המשפחה, נשרו ממסגרות החינוך ומצאו את עצמם בשולי החברה הנורמטיבית. הם מתבגרים ולא מתגייסים לצבא, או שאינם מתקבלים לשירות הלאומי, ומוצאים את עצמם ברחובות, אובדי עצות וחסרי כל.

 

הם מסתירים את הכאב כדי לשרוד, ומוצאים את עצמם עוסקים בזנות, ומתמכרים לסמים ולאלכוהול. אותם ילדים ובני נוער בסיכון מתמודדים עם חיים מלאי סבל, פחד ואלימות.

 

עמותת "גשר אל הנוער" מאתרת את הילדים האלה לפני התחנה האחרונה, לפני שהם מספיקים לנשור ממערכת החינוך - ומציעה להם יד חמה, כלים אפקטיביים להתמודדות ואפשרות לעתיד אחר לגמרי, לחיים טובים ויציבים.

@ כל הזכויות שמורות לעמותה "גשר אל הנוער"       

  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • c-facebook

התוכן נכתב בלשון זכר לשם רצף הקריאה בלבד, הפניה היא לנשים וגברים כאחד ואין בכוונתנו להפלות או לפגוע.