מעורבות חברתית למען נוער בסיכון

מעשה נדיב, קטן ככל שיהיה, לעולם אינו מתבזבז (איזופוס).

גם אתם מבקשים לקחת חלק באיתור, גילוי וזיהוי גדולי המוחות שלנו, להשקיע ביזם הבא שימציא את הוויז, הממטרה או הדיסק און קי הבא?

לסייע בגילוי זוכה פרס נובל בעוד 20 שנה?

 

מחקרים רבים מעידים שמעורבות חברתית ועשייה למען האחר מפתחות תחושת משמעות, שייכות ומחויבות בקרב הצד הנותן והצד המקבל. מחפשים את הפתח למעורבות חברתית משמעותית ואפקטיבית? עמותת גשר אל הנוער היא המקום הנכון בשבילכם!

עמותת גשר אל הנוער פועלת למניעת נשירה של נוער בסיכון ממסגרות החינוך, מאתרת ומסייעת לבני הנוער לסיים את לימודיהם בבית הספר, לגשת לבחינות הבגרות, להתגייס ולצאת אל מסלול חיים נורמטיבי ופרודוקטיבי.

 

נתוני ההצלחה הגבוהים שלנו מבטיחים לכם, כתורמים, שההשקעה שלכם משתלמת ונכונה.

 

התנהלות שקופה ובהירה מצד העמותה מאפשרת לכם לעקוב אחר מסלול התרומה שלכם, ולדעת, בלב שלם, שאתם מסייעים בשינוי והצלת חייהם של בני נוער בסיכון.

במחקר שנערך על ידי אוניברסיטת תל-אביב אודות עמותת גשר אל הנוער, נמצא שלתלמיד שנשר ממערכת החינוך יש סיכוי גדול יותר להיפלט ממעגל העבודה, ולגרור אחריו נזק שנתי מצטבר של 280,000 ₪, בדמות אובדן תוצר למשק, קצבאות ואובדן תשלומים לביטוח לאומי. כמו כן, נמצא שבקרב הכלואים בבתי סוהר בארץ - 80% מהאסירים נשרו ממסגרות החינוך. עלות כליאה שנתית בישראל עומדת על 150,000 שקלים לאסיר.

 

בסיוע שלכם, אנחנו פועלים להקטנת מעגל העוני והפשע, ולהצלת חיים של בני נוער שנמצאים בסיכון מיידי להידרדר לחיי אבטלה או פשע.

 

בכירי המשק בישראל בוחרים להראות את מעורבותם החברתית על ידי תרומה לעמותות ומוסדות שעוסקות ברווחת הציבור, בפרט עמותות שפועלות למען אוכלוסיות נחלשות בחברה.

 

למעורבות חברתית שישנן פנים רבות ומגוונות, כשאתם בוחרים לתרום לעמותת גשר אל הנוער, אתם מקדמים את עתיד המשק והחברה בישראל, ודואגים לאפשר לנוער בסיכון לקבל הזדמנות שווה לחיים מלאי משמעות ותרומה לחברה.

מתן תוכן ערכי, אכפתיות כלפי החברה ובמיוחד לבני הנוער החווים קשיים בישראל, אחריות, יוזמה, התחשבות בצרכים וברגשות, מתן עזרה ונקיטת צעדים למען שיפור מצבם של בני הנוער המתקשים להתמודד הם המטרה שלשמה הוקמה העמותה.   

@ כל הזכויות שמורות לעמותה "גשר אל הנוער"       

  • YouTube Social  Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • c-facebook

התוכן נכתב בלשון זכר לשם רצף הקריאה בלבד, הפניה היא לנשים וגברים כאחד ואין בכוונתנו להפלות או לפגוע.